Презентація українсько-американського освітнього проєкту з основ підприємництва UK-RAIN-A

Заставка заходу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх зацікавлених осіб на відкриття та презентацію українсько-американського освітнього проєкту з основ підприємництва Ukrainian Reintegration by Alumni (UK-RAIN-A).

Проєкт реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Бізнес-інноваційного центру Tech StartUp School та Львівської обласної військової адміністрації.

Офіційна презентація проєкту відбудеться 10 листопада 2022 року за адресою: м. Львів, вул. Колесси, 2. Початок о 15:00.

Програма події

1. Вітальне слово та офіційне відкриття проєкту – керівник Tech StartUp School, д.е.н., професор Назар Подольчак.
  2. Презентація проєкту: можливості участі, план навчання, заплановані заходи коворкінгу та воркшопів, перспективи започаткування стартапів, консультаційна та фінансова підтримка осіб вразливих верств населення – провідний фахівець Tech StartUp School, д.е.н., професор Олег Сокіл.
  3. Вітальні слова офіційних осіб, запрошених від Львівської міської ради та Львівської обласної військової адміністрації.
  4. Вітальні слова запрошених представників громадських організацій та благодійних фондів.
  5. Кава-брейк та вільне спілкування.

Також усі охочі зможуть подати заявку на навчання.

Проєкт передбачає навчання, воркшопи та практичне менторство з поліпшення соціальної та підприємницької адаптації для вразливих верств населення міста Львова та області. До реалізації проєкту будуть залучені випускники програм обмінів, викладачі Львівської політехніки, ментори із США й Великої Британії, успішні підприємці та інші спеціалісти.

Навчання за програмою UK-RAIN-A – безкоштовне.

Реєстрація на подію