Презентація та відкриття програми InterHEI Food and Health Innovators Ukraine у Львівській політехніці

Фрагмент афіші заходу

Науковий парк SID City Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх зацікавлених осіб на презентацію та відкриття програми InterHEI Food and Health Innovators Ukraine. Це програма навчання, менторства та акселерації, яка складається з двох частин.

Перша частина (менторство та навчання) передбачає проведення навчального курсу з Design Thinking для студентів і представників закладів вищої освіти, який допоможе учасникам краще збагнути дизайн-мислення як підхід до розв’язання складних проблем і створення інновацій у галузі харчових продуктів та системи здоров’я. Паралельно до навчання програма надасть менторську підтримку відібраним стартапам та спін-оффам на ранніх етапах розвитку від галузевих експертів.

Друга частина програми пропонує акселерацію для найкращих стартапів (зокрема тих, що будуть створені за результатами навчання під час першої частини програми), які мають інтерес до створення конкурентноспроможних інноваційних компаній.

Програму InterHEI Food and Health Innovators Ukraine реалізує Науковий парк SID City Національного університету «Львівська політехніка», Науковий парк Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Vacuum Deep Tech Accelerator у партнерстві з Українським фондом стартапів, Національним університетом «Львівська політехніка» та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. InterHEI Food and Health Innovators Ukraine є частиною проєкту InterHEI – пан’європейського консорціуму, що реалізує Міждисциплінарну програму сприяння підприємництву у закладах вищої освіти.

Захід відбудеться 30 червня 2023 року в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 16:00.