Презентація результатів всеукраїнського опитування «Обізнаність українців про діаспору та ставлення до неї»

Заставка презентації

Сьогодні за межами України живе та працює понад 20 мільйонів українців. За оцінками експертів, їхня кількість лише зростатиме.

Але як ставимося в Україні до українців, що проживають за кордоном? Чи цікавимося їхніми здобутками? Чи хочемо їх бачити нашими інвесторами, управлінцями та залучати українську діаспору до розбудови нашої держави?

Про це та інше ви зможете довідатися під час презентації результатів всеукраїнського опитування «Обізнаність українців про діаспору та ставлення до неї», яке ініціював Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» і провів спільно з Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та соціологічною службою Центру Разумкова.

Захід відбудеться 21 жовтня 2021 року на платформі Zoom (усім зареєстрованим учасникам буде надіслано покликання за день до події). Початок о 16:00 (за київським часом).

Участь у заході безоплатна, реєстрація до 20 жовтня.

Деталі та актуальна інформація щодо презентації доступна на сторінці події у соцмережі Фейсбук.

За деталями звертатися на e-mail conference@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.

Для довідки

Дослідження проведено з 3 по 9 серпня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.