Презентація проєкту Еразмус+ «Концепція екосистемних послуг: Європейський досвід» у Львівській політехніці

Заставка до заходу

29 листопада 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» в гібридному форматі відбудеться презентація проєкту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Концепція екосистемних послуг: Європейський досвід» (ЕЕ4CES).

У рамках презентації заплановано оприлюднення мети проєкту, основних результатів, а також якісних та кількісних показників досягнення цілі, яку ставила команда ЕЕ4CES.

Місце проведення заходу – кім. 207 І навчального корпусу Львівської політехніки, вул. Карпінського, 2/4. Можна також долучитися онлайн на платформі Zoom:

Цільова аудиторія: команда проєкту, адміністрація та керівництво Національного університету «Львівська політехніка», академічна спільнота, студенти, аспіранти, представники органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, ЗМІ. Мова заходу – українська.

Організатори запрошують долучитись до заходу всіх охочих. Початок о 14:00.