Презентація порталу «Український освітній всесвіт» – інтерактивної карти українознавчих освітніх закладів за кордоном

Афіша презентації порталу «Український освітній всесвіт»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на презентацію порталу «Український освітній всесвіт» – інтерактивної карти й форуму українознавчих освітніх закладів за кордоном. На заході Ви довідаєтеся, як працювати на новому сайті, ознайомитеся з його інструментарієм і перевагами, які цей ресурс надає своїм користувачам.

«Український освітній всесвіт» – це перша у світі комунікаційна платформа, що в онлайн-режимі дасть змогу швидко та якісно створювати новий інтелектуальний продукт, обмінюватися досвідом, шукати й знаходити нові підходи для роботи з учнями та студентами різних вікових категорій. Вона створена для запровадження інновацій до освітнього процесу українознавчих освітніх закладів за кордоном, а також для поширення знань про українську культуру та історію у країнах проживання.

Крім того, проєкт покликаний сприяти мережуванню, налагодженню комунікації та співпраці між різними типами українознавчих освітніх закладів за межами України, формуванню освітнього середовища, розвитку й зміцненню української освіти за кордоном, учні та студенти якої в майбутньому оперуватимуть правдивими знаннями про Україну й українську культуру в країнах проживання.

До участі в заході запрошені, зокрема, Владика Степан Сус, голова Пасторально-міграційного відділу Української греко-католицької церкви, Павло Ґрод, президент Світового Конґресу Українців, Лариса Дір, начальниця Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва Міністерства закордонних справ України України, Оксана Левицька, голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради, українські освітяни з усього світу.

Подія відбудеться онлайн на платформі Zoom за Києвом у п’ятницю, 12 лютого 2021 року, початок о 17:00.

Участь безоплатна. Для попередньої реєстрації, будь ласка, заповніть форму.

За деталями звертайтеся на e-mail congress@miok.lviv.ua. ЗМІ просимо звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.