Презентація нової освітньої програми «Безпілотні літальні апарати» у Львівській політехніці

Фрагмент афіші заходу

25 травня 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться презентація нової освітньої програми «Безпілотні літальні апарати» в режимі онлайн. Також учасники заходу зможуть дізнатись про особливості освітньої програми «Авіоніка».

Участь у презентації – за умови попередньої реєстрації. Запрошення будуть надіслані на подану електронну скриньку. Початок заходу о 16:00.

Вам цікава авіація? Ви хочете навчитися проектувати літаки та керувати безпілотними літальними апаратами? Вас цікавить точна механіка та сучасні технології? Тоді не втрачайте можливості стати студентом-авіатором уже в цьому році! Отримайте конкурентоспроможну спеціальність, яка затребувана в усьому світі!