Презентація книги Блаженнішого Святослава «Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!»

Заставка презентації

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки запрошує на презентацію книги Блаженнішого Святослава «Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!», яка відбудеться 5 вересня 2024 року в Актовій залі головного корпусу Університету.

«Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!» – це більше, ніж просто книга, це зібрання натхненних промов і молитов, виголошених Главою Української Греко-Католицької Церкви під час найважчих випробувань для України – упродовж першого року повномасштабної війни. І водночас, це нагадування, що наше природне право й обов’язок – боронити власну землю, свій народ і все, що для нас є найріднішим.

Це довгоочікувана подія, покликана об’єднати всіх, хто шукає відповіді на найгостріші питання нашого часу і бажає долучитися до спільної молитви за Україну.

У презентації з мистецьким проєктом візьме участь вокальний дует народних артисток України «Сестри Тельнюк», а також заслужений діяч мистецтв України Юрій Чеков.

За деталями звертатися на електронну адресу iiec@miok.lviv.ua. ЗМІ просять звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.

Початок заходу о 12:00.