Прес-конференція з нагоди відкриття Наукового парку «SID City» Львівської політехніки

афіша відкриття Наукового парку «SID City»

10 червня 2020 року y Tech StartUp School відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття першого у Львівській області Наукового парку «SID City» Національного університету «Львівська політехніка».

Тематика прес-конференції – історія створення, майбутні проєкти, співпраця між стейкхолдерами, переваги діяльності наукового парку та багато іншого. Початок об 11:00.

SID Сity – це:

• створення унікальної інноваційної екосистеми регіону;
  • розвиток науково-технічної та інноваційної діяльності, використовуючи пільги для наукових парків та доступ до нових фінансових можливостей;
  • використання наукового потенціалу з сучасними технологіями;
  • створення цікавого простору та умов для розкриття потенціалу студентів;
  • креативний простір для творчості та відпочинку;
  • умови для розвитку власних стартапів;
  • залучення інноваційних організацій та підприємств для створення спільних виробничих майданчиків.

Засновники Наукового парку «SID City» :

• Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Корпорація «СофтСерв»;
  • Товариство з додатковою відповідальністю «Гал-Кат»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Роял-Стандарт»;
  • Громадська організація «Тех Стартап Скул».

На прес-конференції будуть присутні, зокрема, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало, інші знані особи.