П’ята Міжнародна конференція «Сучасний конституціоналізм та євроінтеграційні процеси в Україні»

Заставка до конференції

Кафедра теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» організовує П’яту Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасний конституціоналізм та євроінтеграційні процеси в Україні», яка відбудеться 22 вересня 2023 року в онлайн-режимі.

Метою конференції є обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем сучасного конституціоналізму та євроінтеграційних процесів в Україні.

До участі запрошують наукових і науково-педагогічних працівників вітчизняних та іноземних закладів вищої освіти, працівників державних установ та організацій, представників інститутів громадянського суспільства, практикуючих юристів, експертів-аналітиків, здобувачів вищої освіти.

Роботу конференції заплановано за такими напрямами:

1. Ідентичність та сучасний конституціоналізм
  2. Права людини та національна безпека
  3. Імплементація європейських стандартів функціонування публічної влади в Україні

Крайній термін подання матеріалів – 19 вересня 2023 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції українською та англійською мовами.