Перша Міжнародна науково-практична конференція «Незалежність України: права людини та національна безпека»

Заставка до конференції

Кафедра теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» організовує Першу Міжнародну науково-практичну конференцію «Незалежність України: права людини та національна безпека», яка відбудеться 21 травня 2021 року.

До участі в конференції запрошують науковців, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, здобувачів наукових ступенів, студентів, посадових осіб, юристів-практиків. Метою конференції є обговорення актуальних наукових і практичних питань з нагоди 30-річчя проголошення незалежності України: гарантування прав людини і національної безпеки України.

Формат проведення – змішаний.

Секції конференції

1. Цінності та інститути українського суспільства як вектор розвитку держави.
  2. Україна як суверенна та незалежна держава.
  3. Права людини в Україні: здобутки та проблеми.
  4. Національна безпека України: правове забезпечення.

Крайній термін подання матеріалів – 30 квітня 2020 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.