Заставка Осінньої школи

3–10 листопада 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» в режимі онлайн відбудеться Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід».

Організаторами Школи є кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки за співпраці з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Осіння школа відбуватиметься в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities (ExTECH). Цілями школи є поширення практик Європейського Союзу щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні та розбудова мережі інноваторів та винахідників в Україні.

Зареєструватись для участі в Осінній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» можна, заповнивши реєстраційну форму.

Програма заходів 3–10 листопада