Осінні семінари 2020 року «Школа винахідництва у Національному університеті «Львівська політехніка»

робочий стіл айтішника

16–18 листопада 2020 року у форматі онлайн-зустрічей на платформі Zoom відбудуться Осінні семінари «Школа винахідництва у Національному університеті «Львівська політехніка».

Цільова аудиторія: учні старших класів, вчителі шкіл, учні-члени Малої академії наук, студенти молодших курсів, зацікавлені викладачі Львівської політехніки, педагоги тощо.

Семінари відбуватимуться під керівництвом Миколи Турова, кандидата педагогічних наук, члена Президії Товариства винахідників і раціоналізаторів України, багаторічного співробітника Укрпатенту й Інституту обдарованої дитини НАПН України (м. Київ).

Місце проведення – Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка». Участь безкоштовна. Тривалість кожної зустрічі орієнтовно до 2 годин.

План проведення онлайн-семінарів (за київським часом)

16 листопада 2020 року, 15:00:
«Вступ до теорії розв’язання інженерних винахідницьких задач: технологія «Евроніка» для стартапів і освіти»

17 листопада 2020 року, 11:00:
«Перепони і межі у розвитку техніки: шляхи для раціоналізаторів, винахідників і стартапів у їхньому подоланні»

17 листопада 2020 року, 14:30:
«Кризи у економіці і їхні причини. Основи винахідницької освіченості. Періодична таблиця розвитку технічних систем»

18 листопада 2020 року, 11:00:
«Творчі засоби теорії винахідництва»

18 листопада 2020 року, 14:00:
«Шляхи та підходи до створення конкурентоспроможних винаходів»

На запит учасників буде видано сертифікат Національного університету «Львівська політехніка» про участь у семінарах.