Онлайн-зустріч у Школі якості NAQA з проректором Львівської політехніки Павлом Жежничем

Павло Жежнич

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти продовжує обмін досвідом із кращими агентами змін в освіті й 14 липня запрошує на наступну онлайн-зустріч Школи якості на тему «Управління університетом в умовах дистанційного режиму роботи: нові виклики та нові можливості».

Говоритимуть про це разом із д.т.н., професором, проректором з науково-педагогічної роботи та інформатизації Національного університету «Львівська політехніка» Павлом Жежничем.

Учасники зустрічі дізнаються про:

• виклики, з якими зіткнулися студенти і викладачі Львівської політехніки під час карантину;
  • рішення, впроваджені під час карантину для організування навчального процесу, налагодження комунікацій та отримання зворотного зв’язку;
  • рішення, заплановані для впровадження в наступному навчальному році.

Зустріч відбудеться на офіційній FB-сторінці організаторів, початок о 16:00.