Онлайн-зустріч із музикантом Михайлом Романишиним, випускником Львівської політехніки

Михайло Романишин

Група зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» продовжує серію зустрічей, у яких колишні студенти розповідають свої історії успіху, надихають, мотивують політехніків. Михайло Романишин – музикант, композитор, продюсер та скрипаль – пише власну музику, створює кавери на відомі хіти. І головне, що він є випускником нашої Аlma Мater.

Є гіпотеза, що творчі люди думають і роблять все не так, як звичайні люди. Так це чи ні – зможете переконатись, відвідавши онлайн-зустріч із Михайлом. Тому організатори чекають усіх охочих на вже звичних онлайн-посиденьках 7 жовтня з 17:00 у прямому етері на сторінці @lpnu_alumni_and_friends в інстаґрамі. Ставте собі нагадування, готуйте питання.