Онлайн-захід «Вечір-знайомство з Європейським Союзом із послами європейської молоді»

Фрагмент афіші заходу

Команда проєкту «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України» (ЕaP initiative) запрошує студентів та всіх охочих відвідати онлайн-захід «Вечір-знайомство з Європейським Союзом із послами європейської молоді».

Програма заходу

1. Ініціатива ЄС «Посли європейської молоді» та особистий досвід участі у ній амбасадорів.
  2. Особливості реалізації проєктів за підтримки програми EU4Youth Alumni Network.
  3. Активність студентів на інтерактивній платформі Miro щодо інституцій ЄС.
  4. Інтерактивна навчальна гра на онлайн-сервісі Kahoot. Тема: «Європейський Союз, його основні інституції та можливості для молоді».

Зустріч відбудеться 11 листопада 2022 року на платформі Zoom.

Початок о 16:00.

Спікер заходу – Юлія Вайда, посолка європейської молоді й активна учасниця «Ініціативи ЄС Східне партнерство», проєктна менеджерка Girls Diplomatic Academy у громадській організації «Жіноча ліга», студентка IV курсу кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки.