Онлайн-захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у ЗВО в Україні»

Фрагмент афіші заходу

5 травня 2023 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в онлайн-форматі відбудеться інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти в Україні: обмін досвідом». Івент організовано командою Навчально-наукового центру «Європейські студії для технічних університетів» Національного університету «Львівська політехніка».

Досвідом упровадження європейських студій поділяться:

• професорка Ярина Турчин (керівниця проєкту EUSTS);
  • доктор філософії з політології Анна Осмоловська (директорка навчально-наукового Інституту розвитку академічного потенціалу Донецького національного університету імені Василя Стуса);
  • д.хім.н., професорка Віра Лубенець (академічний координатор проєкту GoodPharma);
  • канд.хім.наук, доцент Сергій Радіо (завідувач наукової частини НДЧ ДонНУ імені Василя Стуса, старший науковий співробітник НДЛ «Хімія поліоксометалатів і складнооксидних систем»).

Практичну частину заходу із застосуванням інтерактивних методик навчання зі студентами Донецького національного університету імені Василя Стуса проведуть тренери з методик викладання, учасники проєкту EUSTS – доцентка Ольга Івасечко (кафедра політології та міжнародних відносин), доцент Олег Цебенко (кафедра ПМВ). До підготовки заходу долучилися доцентка Наталія Вовк (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), доцент Олександр Марковець (кафедра СКІД), старша викладачка Ірина Сухорольська (кафедра ПМВ), доцентка Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем).

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти.

Форма для реєстрації

З докладнішою інформацією про EUSTS можна на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.