Онлайн-школа Youth Diplomatic HUB для школярів і студентів від кафедри політології та міжнародних відносин

запрошення до участі в онлайн-школі Youth Diplomatic HUB

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі в онлайн-школі Youth Diplomatic HUB.

Упродовж 14–17 вересня 2020 року учасники матимуть змогу ознайомитися з роботою консульських і дипломатичних установ, розвитком громадської культурної дипломатії, дізнаються про міжнародні програми навчання і стажування для молодих дипломатів, успішні практики молодіжної дипломатії, сучасні виклики у сфері дипломатії, зокрема в умовах COVID-19, а також вдосконалять фахові знання, необхідні для професійного становлення майбутніх дипломатів.

За докладнішою інформацією звертайтеся на e-mail pmv.dept@lpnu.ua до координатора – доцента кафедри політології та міжнародних відносин Юрія Тишкуна.