Онлайн-школа Winter Euroschool «European best practices: energy, digital and environmental dimension»

Фрагмент афіші заходу

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів шкіл, студентів, молодих науковців та викладачів до участі в онлайн-школі Winter Euroschool «European best practices: energy, digital and environmental dimension», яка відбуватиметься 15–25 лютого 2023 року на платформі Zoom.

Тематичні напрями заходу:

• European Union basics;
  • EU law, institutions and values in energy and environmental policies;
  • Digital transformation in the EU;
  • The EU and Ukraine.

Навчання передбачає лекції, дискусії з цікавими спікерами, воркшопи, інтерактиви тощо, які дадуть учасникам змогу значно розширити свої знання про Європейський Союз та його співпрацю з Україною, головно у сфері енергетики, діджиталізації, екологічної та кліматичної дипломатії тощо. Участь в онлайн-школі є безоплатною.

Захід проходитиме в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки Програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Жан Моне з метою популяризації знань про ЄС та євроінтеграційний процес України.

Обов’язкова умова участі – попередня реєстрація, доступна до 12 лютого 2023 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні.