Презентація відеопроєкту «Леся – Українка. І Ми – Українці» з нагоди 150-ліття від дня народження Лесі Українки

Афіша заходу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» спільно з партнерами, Департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації та Світовою Федерацією Українських Жіночих Організацій (СФУЖО), запрошують на презентацію проєкту «Леся – Українка. І Ми – Українці» – відеоролика за участю діток-українців з усього світу.

Учасниками проєкту стали хлопчики й дівчатка від 5 до 8 років із 30 країн: Австралії, Алжиру, Аргентини, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Греції, Єгипту, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Канарських островів, Люксембургу, Македонії, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, ПАР, Польщі, Португалії, Румунії, США, Туреччини, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Японії.

До проєкту долучилися Оксана Линів, Оксана Муха і Тарас Тополя. Українські зірки разом з дітьми читають фрагменти поезії Лесі Українки.

Відеоролик «Леся – Українка. І Ми – Українці» запрошує глядача здійснити віртуальну екскурсію українським всесвітом, провідною зіркою якого є Лесине слово. Його читає для дитини вся українська родина: мами і татусі, бабусі й дідусі. Організатори запросили поетесу в кожну українську родину, де дитина, переймаючи з уст найрідніших для себе людей Лесине слово-науку, вслухається, вдумується, вивчає.

У презентації відеопроєкту братимуть участь поважні гості – очільники найвпливовіших українських організацій за кордоном, представники посольств, численних українських громад та освітніх українознавчих осередків, учасники і партнери проєкту.

Подія відбудеться 19 лютого 2021 року онлайн на платформі Zoom. Початок о 16:00.

За деталями звертайтеся на e-mail iiec@miok.lviv.ua. ЗМІ просять звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за тел: (032) 258-01-51.