Онлайн-презентація та дискусія щодо Резолюції 1325 Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй «Жінки, мир, безпека»

Заставка Організації з безпеки та співробітництва в Європі

Національний університет «Львівська політехніка» та Львівське представництво Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні запрошує студентів та викладачів Університету, зокрема Інституту права, психології та інноваційної освіти й Інституту гуманітарних та соціальних наук, взяти участь в онлайн-презентації та дискусії щодо Резолюції 1325 Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека», а також долучитися до відзначення 20-ї річниці з дати її прийняття та обговорення кампанії «16 днів проти насильства над жінками».

Коротка презентація проводитиме англійською мовою львівська команда СММ ОБСЄ в Україні, серед яких будуть спостерігачі, що працювали на Донбасі. Заплановано обговорення теми жінок на лінії фронту в Україні, питань гендерного насильства, гендерних аспектів спричинених конфліктом, а також впливу Covid-19 на жіноче населення Західної України.

Головним спікером заходу буде Данкан Спіннер, який працює координатором з гендерних питань у Львівському офісі СММ ОБСЄ.

Модератор заходу – Оксана Іваницька, доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка»

Захід відбудеться на платформі Zoom 7 грудня 2020 року. Початок об 11:00. Орієнтовна тривалість – 50–60 хвилин.