Онлайн-консультація з представником Посольства США в Україні щодо участі у відборі до програми Global UGRAD

Лого Global UGRAD

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки запрошує студентів І–ІІ курсів Університету на онлайн-консультацію з представником Департаменту освіти Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Вікторією Михайленко щодо участі у відборі учасників програми Global Undergraduate Exchange Program 2023–2024.

Це програма культурного обміну, яку здійснює Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США та підтримує народ Сполучених Штатів Америки. Ця програма підтримує талановитих студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися в США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.

Зустріч відбудеться 22 листопада 2022 року на платформі Google Meet. Початок о 16:00.

Перед консультацією потрібно обов’язково ознайомитися з описом програми на сайті Посольства США в Україні.

За додатковою інформацією звертатись у Центр міжнародної освіти Львівської політехніки до Христини Барвінської (khrystyna.a.barvinska@lpnu.ua).