Онлайн-конференція «Україно-польські міжмовні, міжкультурні та освітні зв’язки»

Заставка конференції «Україно-польські міжмовні, міжкультурні та освітні зв’язки»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на конференцію «Україно-польські міжмовні, міжкультурні та освітні зв’язки», яка відбудеться 7–8 грудня 2020 року на платформі Zoom.

Організатори:

• Департамент освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації
  • Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
  • Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Участь у заході можуть взяти освітяни, вчителі українознавчих шкіл, викладачі, усі, хто навчає та навчається у Польщі. Кожна школа-учасниця події отримає подарунок – навчальний посібник з української мови як іноземної «Образки з Лесиного життя» (рівень В1).

• 7 грудня обговоримо сучасні методики та підходи до викладання предметів українознавчого циклу: мови, літератури, історії; обміняємося досвідом; висвітлимо роль інтегративного підходу до викладання та особливості організації онлайн-навчання; презентуватимемо матеріали з української мови як іноземної.
  • 8 грудня поговоримо про цінності Нової української школи, про міжкультурні зв’язки між Україною та Польщею на ниві професійного розвитку учителів й плани на майбутнє. Дізнаємося, що читають українські діти, де в нетрях Інтернету можна зустрітися з новими іменами сучасної української літератури і що таке тексти «нової природи». Обговоримо сучасні підходи до навчання історії та представимо наш досвід плекання у школі культури добросусідства.

Щоб взяти участь у конференції, потрібно зареєструватися до 4 грудня 2020 року. Усім зареєстрованим буде надіслано покликання за день до заходу.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 0674542162 (Оксана Трумко) та на e-mail conference@miok.lviv.ua.