Олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів – випускників ОКР «молодший спеціаліст»

Заставка до олімпіади

Організаційний комітет запрошує взяти участь в Олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбудеться на базі кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Кількість учасників від одного закладу освіти необмежена.

Олімпіаду буде проведено у формі тестування та розв’язання практичних завдань із теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку, оподаткування у два тури.

Перший тур, дистанційний, відбуватиметься з 25 до 27 січня 2023 року. Для участі в цьому турі та проходження тестування необхідно зареєструватись, а також заповнити Анкету учасника олімпіади з БО – 2023. Без заповненої анкети результати дистанційного тестування не буде враховано до загального заліку Олімпіади. Реєстраційні дані дистанційного туру буде також використано в очному турі.

Після реєстрації для доступу до тестів потрібно ввести ключове слово olimpiada-oa. Для проходження тестів є одна спроба та обмеження в часі: 60 хвилин для тестування та 60 хвилин для розв’язування задач.

Другий тур, очний, відбудеться 24 лютого 2023 року. Учасники проходитимуть тестування та розв’язуватимуть практичні задачі.

Докладніше – на сайті Олімпіади