Олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів – випускників ОКР «молодший спеціаліст»

Заставка до олімпіади

Організаційний комітет запрошує взяти участь в Олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбудеться на базі кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Кількість учасників від одного закладу освіти необмежена.

Олімпіаду буде проведено у формі тестування та розв’язання практичних завдань із теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку, оподаткування у два тури.

Перший тур, дистанційний, відбуватиметься з 25 до 27 січня 2023 року. Для участі в цьому турі та проходження тестування необхідно зареєструватись, а також заповнити Анкету учасника олімпіади з БО – 2023. Без заповненої анкети результати дистанційного тестування не буде враховано до загального заліку Олімпіади. Реєстраційні дані дистанційного туру буде також використано в очному турі.

Після реєстрації для доступу до тестів потрібно ввести ключове слово olimpiada-oa. Для проходження тестів є одна спроба та обмеження в часі: 60 хвилин для тестування та 60 хвилин для розв’язування задач.

Важливо!

Другий тур, очний, мав відбутися 24 лютого 2023 року. Однак, відповідно до рішення Оргкомітету Олімпіади, із врахуванням безпекової ситуації та на численні звернення учасників, другий тур Всеукраїнської Олімпіади з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів відбудеться 17 березня 2023 року і в дистанційному режимі. Учасники проходитимуть тестування та розв’язуватимуть практичні задачі.

Докладніше – на сайті Олімпіади