Новітні навчальні програми для абітурієнтів від топових університетів України та ІТ-компанії SoftServe

Заставка заходу

13 липня 2021 року з 18:00 представники глобальної ІТ-компанії компанії та топових університетів України – Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного університету імені Івана Франка – проведуть дискусію, щоб з’ясувати усі деталі: які університети і факультети задіяні, основні переваги навчальних програм і як про них відгукуються перші випускники.

Як працюють нові навчальні програми?

1. Абітурієнти обирають спеціальності, на яких діють програми, та вступають на загальних засадах.
  2. Упродовж І–ІІ курсів навчання здобувають практичні вміння за підтримки менторів компанії, а з ІІІ курсу – оплачувану роботу в SoftServe.
  3. Студенти отримують не лише теорію і навички, а й забезпечують собі стрімку кар’єру в інноваційній галузі.

Під час дискусії говоритимуть про таке.

• Що спонукає SoftServe інвестувати ресурси у роботу з університетами?
  • Які очікування компанії щодо знань та вмінь студентів?
  • Деталі реалізації спільної програми університетів та SoftServe.
  • Досвід Національного університету «Львівська політехніка» та відгуки студентів після пілотного випуску програми.
  • Плани з впровадження програм в ЛНУ імені Івана Франка. Нові можливості для абітурієнтів.

Спікери:

• Тарас Кицмей, співвласник і член ради директорів компанії SoftServe;
  • Галина Даців, віцепрезидентка з питань навчання та розвитку персоналу компанії SoftServe;
  • Андрій Переймибіда, директор центру розвитку талантів компанії SoftServe;
  • Наталія Шаховська, завідувачка кафедри систем штучного інтелекту Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Віталій Кухарський, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ імені Івана Франка.

Реєстрація

Ця подія актуальна для абітурієнтів та їхніх батьків у пошуках новітніх програм, а також викладачів університетів, що цікавляться можливостями співпраці з ІТ-компаніями та інноваційними навчальними методиками.

Отримувати диплом від університету чи працювати щоб здобути практичні навички? Не обирайте, а поєднуйте разом на навчальних програмах від топових університетів України та глобальної ІТ-компанії SoftServe!