Науково-практична конференція «Спадщина університетів: історія, культура, постаті»

Заставка конференції

Кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» організовує проведення Науково-практичної конференції «Спадщина університетів: історія, культура, постаті», яка відбудеться 20–21 травня 2021 року.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

• історія університетів;
  • видатні постаті університетів – науковці, випускники та їх внесок у світовий науковий поступ;
  • роль університетів у культурному просторі міста;
  • історико-культурна спадщина університету: цінності та ідентичність;
  • збереження, вивчення, доступ та популяризація колекцій університетських музеїв, архівів, бібліотек;
  • архітектурно-художнє надбання університетів як об’єкт туристичної привабливості;
  • використання освітніх, наукових, культурних здобутків університетів для брендування та популяризації вищої школи;
  • проблеми підготовки фахівців у галузі музейної, пам’яткоохоронної діяльності й культурного туризму.

Крайній термін подання тез – 10 травня 2021 року.

Детальніше – інформаційному буклеті.