Мистецька зустріч «Спіймай Сковороду: місія (не)здійсненна?» за участю кобзаря Ярослава Криська

Заставка заходу

На 300-ліття Григорія Сковороди москва прицільно вдарила по музею українського філософа на Харківщині. Її мета очевидна – стерти українців, а отже й Сковороду, з лиця землі. Але ворог досі не зрозумів, що ми незнищенні, і сила Григорієвої думки, слова та діла жила й житиме далі.

Утіленням цієї сили є зокрема й нова книжка «Спіймай Сковороду», створена в Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Її головний герой Григорій Савич переходить у наше сьогодення, подорожуючи найважливішими місцями своєї пам’яті. Презентоване видання покликане наблизити постать мислителя як прихильним до України іноземцям, що вивчають нашу мову, так і українцям, спраглим пізнати культуру свого народу. Бо наша місія – спіймати, осягнути Сковороду.

МІОК відзначає вихід книжки мистецькою зустріччю за участю спеціального музичного гостя Ярослава Криська, цехмайстра Львівського кобзарського цеху, артиста гурту «Хорея Козацька», лавреата Шевченківської премії – 2023. Здійснити місію запрошують 28 лютого в сучасному Студентському просторі «ІІІ поверх» Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 3).

Участь у заході безоплатна. Початок о 15 годині.

За деталями звертайтеся на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.