Мотиваційна зустріч для активної студентської молоді «Наталка Панченко. Я дію – перемагає Україна!»

Афіша зустрічі

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує охочих на мотиваційну зустріч «Наталка Панченко. Я дію – перемагає Україна!».

Ця подія надихне активну студентську молодь до дій завдяки знайомству з Наталкою Панченко – польсько-українською громадською активісткою, лідеркою української діаспори в Польщі, правозахисницею, очільницею громадської ініціативи «Євромайдан Варшава», активісткою року за версією часопису «Wprost», продюсеркою проєктів Ukraїner та Chernobyl VR Project і особистістю, яка своїм прикладом показує, що в умовах війни кожен може робити свій внесок у перемогу України.

• Як представляти українські інтереси за кордоном?
  • Які особливості функціонування правозахисного сектору?
  • Що може зробити енергія однієї людини для великої міжнародної спільноти?
  • Чому адвокація України за кордоном – це не лише про дипломатію?
  • Якими були перші місяці повномасштабного вторгнення для активістів?
  • Як студентська молодь в Україні може допомагати українській діаспорі відстоювати інтереси нашої держави на міжнародній арені?
  • Як змотивувати себе та інших для досягнення спільної мети?
  • Як вдалося започаткувати ініціативу «Євромайдан-Варшава» для промоції України в Європі?

Про це та про багато іншого ви дізнаєтесь на зустрічі, яка, без сумніву, буде цікавою та пізнавальною.

Захід відбудеться 5 жовтня 2022 року в приміщенні Студентської бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Митрополита Андрея, 3, ІІІ поверх). Початок о 14:30.