Молодіжний саміт Your European Future у рамках проєкту EU_LEAD Програми Еразмус+

Фрагмент заставки заходу

9 травня 2024 року в рамках реалізації проєкту «Глобальне відповідальне лідерство ЄС: зміна клімату, захист навколишнього середовища та гуманітарна допомога» (EU_LEAD) за підтримки Програми Еразмус+ напряму Жан Моне відбудеться Молодіжний саміт Your European Future.

Разом із командою Львівської політехніки до організації події також долучилися Посли європейської молоді з ЄС та Грузії, а саме Морітц Клаудер та Марʼям Кецяба. Під час заходу учасники більше довідаються про Європейський Союз, матимуть можливість відчути себе делегатом однієї з країн Східного партнерства та познайомитися з послами європейської молоді з країн СП та ЄС.

Захід розпочнеться о 15:00 в America House за адресою: вулиця Академіка Гнатюка, 2, м. Львів.

Івент підготувала команда проєкту EU_LEAD: професорка Тереса Астрамовіч-Лейк, професорка Ярина Турчин, доцентка Ольга Івасечко, доцент Олег Цебенко та студентка Юлія Вайда.

До участі в заході запрошують молодь, яка цікавиться Європейським Союзом та євроінтеграційним процесом України. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Проведіть День Європи разом з нами!

З докладнішою інформацією про EU_LEAD можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.