Міжуніверситетський круглий стіл, присвячений 195-й річниці з дня народження Памфіла Юркевича

Памфіл Юркевич

Цьогоріч виповнюється 195 років з дня народження відомого українського філософа та педагога Памфіла Юркевича. Кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у Міжуніверситетському круглому столі, присвяченому цій даті, який відбудеться 21 травня 2021 року.

Памфіл Юркевич – один із представників філософії серця в українській культурі. На Круглому столі обговорюватимуть та аналізуватимуть онтологічні, гносеологічні, морально-етичні ідеї знаного українського мислителя, визначатимуть їхню актуальність для сучасної людини та суспільства, а також розглядатимуть його життєві перипетії.

Крайній термін подання заявок і тез доповідей – 10 травня 2021 року.

Міжуніверситетський круглий стіл відбуватиметься на платформі Zoom.

Початок об 10:00.

Подробиці – в інформаційному листі.