Міжнародний науково-практичний семінар «Музичний твір як медіатекст»

Заставка до семінару

16 листопада 2023 року в режимі онлайн відбудеться Міжнародний науково-практичний семінар «Музичний твір як медіатекст».

Організаторами семінару є кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» і кафедра загального та спеціалізованого фортепіано Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Співорганізатори – Ужгородський національний університет (м. Ужгород, Україна), Музей української культури (м. Свидник, Словацька Республіка), Дебреценський університет (м. Дебрецен, Угорщина).

Метою заходу є обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і прикладних проблем у галузі соціальних комунікацій.

З питаннями щодо семінару звертатись на кафедру журналістики та засобів масової комунікації Львівської політехніки.