Фрагмент заставки заходу

11 лютого 2024 року в режимі онлайн відбудеться Міжнародний круглий стіл «Психофізична проблема: Казимир Твардовський – Львівсько-Варшавська школа – сучасність».

Організаторами заходу є кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», Львівське філософське товариство імені Казимира Твардовського та Центр дослідження Львівсько-Варшавської школи Варшавського університету (Польща). Основні доповідачі – відомі дослідники спадщини Львівсько-Варшавської школи, а саме:

• професор Ян Воленський (Університет інформації, технології та менеджменту у Жешуві, Польща);
  • професор Пітер Саймонс (Трініті Коледж, Дублін, Ірландія);
  • професорка Анна Брожек (Варшавський університет, Польща).

Заплановано обговорити такі питання:

1. Казимир Твардовський про психофізичну проблему;
  2. Підходи до розв’язання психофізичної проблеми у Львівсько-Варшавській школі;
  3. Психофізична проблема: дуалізм, монізм чи паралелізм?
  4. Психофізична проблема, свідомість і штучний інтелект;
  5. Філософія свідомості, психофізична проблема та наука.

Долучитися до Міжнародного круглого столу можна на платформі Zoom. Початок об 11:00.

Крайній термін подання матеріалів – 1 лютого 2024 року.

Докладніше – у доданому файлі.