Міжнародна зимова «Школа юного дипломата-економіста» від кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва

Фрагмент афіші заходу

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує на Міжнародну зимову «Школу юного дипломата-економіста», яка відбуватиметься з 31 січня по 2 лютого 2024 року.

Форма проведення – змішана: офлайн в аудиторії 310 IV навчального корпусу Університету й онлайн у форматі Zoom-конференції. Час навчання – з 15:00 до 16:30.

Спікери – викладачі кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва:

• к.е.н., доцентка Наталія Дуляба;
  • к.е.н., доцент Андрій Босак.

За час навчання слухачі зможуть:

• здобути навички, які важливі в роботі українського дипломата-економіста,
  • оволодіти знаннями закономірностей розвитку світової економіки, співпраці економік різних країн, основними поняттями, нормами та правилами дипломатичного і державного протоколу, церемоніалу, дипломатичного й ділового етикету, якого дотримуються державні установи та офіційні особи в міжнародному спілкуванні,
  • під час різних офіційних заходів визначитись зі своїм майбутнім життєвим шляхом та обрати професію.