Міжнародна студентська конференція «Належні рішення для прогалин у фармації: відповідно до європейських пріоритетів»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує студентів та аспірантів, викладачів і науковців 23–24 листопада 2023 року взяти участь у роботі Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Належні рішення для прогалин у фармації: відповідно до Європейських пріоритетів» (Good solutions for gaps in Pharmacy: in line with European priorities).

Конференція відбудеться в Національному університеті «Львівська політехніка» у змішаному форматі в межах виконання міжнародного освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet Good solutions for gaps in Pharmacy: in line with the European priorities («Хороші рішення для прогалин у фармації: відповідно до Європейських пріоритетів», 101085257 – GoodPharma – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Конференція працюватиме за секціями:

1. Промислова фармація
  2. Лікарняна та госпітальна фармація
  3. Ветеринарна фармація
  4. Питання дистрибуції та маркетингу
  5. Нормативно-правова база фармації
  6. Інноваційні навчальні програми для фармації
  7. Цифрові технології у фармації
  8. Логістика та управління ланцюгами постачання у фармації
  9. Фармація для людей з інвалідністю: обслуговування та можливості працевлаштування
  10. Реагування на кризи здоров’я, покращення якості життя пацієнтів і профілактика захворювань

Організаторами конференції є кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій та кафедра маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту.

Збірку тез доповідей в електронному вигляді буде розміщено на сайті конференції.

Для участі у конференції потрібно до 19 листопада 2023 року заповнити реєстраційну форму та до 22 листопада подати тези доповідей.

З докладнішою інформацією можна ознайомитись на сайті конференції та Facebook-сторінці проєкту.