Міжнародна науково-практична конференція «Українські громади за кордоном: нові точки відліку»

Заставка конференції

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації у партнерстві зі Світовим Конґресом Українців 22 квітня 2021 року організовує на платформі Zoom Міжнародну науково-практичну конференцію «Українські громади за кордоном: нові точки відліку».

Українська спільнота за кордоном продовжує рости, розвиватися, змінюватися. Під час Конференції у фокусі нашої уваги будуть питання формування та розвитку нових українських громадських об’єднань за кордоном, а також трансформація діяльності українських громадських організацій з давньою історією, яка зумовлена новими викликами. Особливу увагу звернемо на способи їхньої комунікації, мережування, взаємодії з Україною та між собою.

Усі учасники разом із запрошеними гостями та панелістами шукатимуть відповіді на запитання:

• Чому з’являються нові українські громади та організації за кордоном?
  • Чи змінилася діяльність українських діаспорних організацій в сучасних умовах?
  • Наскільки ефективною є взаємодія нових громад та діаспорних організацій?
  • Які очікування українців з-за кордону від співпраці з Україною?

У заході візьмуть участь:

• Владика Степан Сус – Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ;
  • Лариса Дір – начальниця Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС України;
  • Максим Козицький – Голова Львівської ОДА, Марія Купріянова – виконавча директорка Світового Конґресу Українців (Канада);
  • Богдан Райчинець – президент Європейського Конґресу Українців, член Ради директорів Світового Конґресу Українців (Чеська Республіка);
  • Ірина Ключковська – к. пед. н., доц., директорка МІОКу;
  • Віта Михайлова – голова Української спілки в Анталії «Українська родина» (Туреччина);
  • Євген Семенов – Координатор української громади в еміраті Абу-Дабі (ОАЕ);
  • Дзвінка Качур – президентка Української Асоціації в Південно-Африканській Республіці (ПАР);
  • Олена Малиновська – д. н. з держ. управління, головна наукова співробітниця Центру економічних і соціальних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень;
  • Сергій Касянчук – директор представництва Світового Конґресу Українців в Україні;
  • Андрій Васькович – президент Міжнародного благодійного фонду «Карітас України».

Думку кожного учасника буде враховано. Для цього використаємо інноваційні ресурси, які дозволять зробити захід максимально інтерактивним. Буде цікаво!

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації, яка триватиме до 18 квітня 2021 року.