Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні загрози миру в Європі»

Заставка до заходу

Кафедра теорії права та конституціоналізму Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» 25 жовтня 2024 року організовує Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні загрози миру в Європі». Захід організований у межах проєкту «Європейський Союз, європейська безпека та глобальне урядування» напряму Жан Моне програми ЄС Еразмус+ (European Union, European Security and Global Governance, реєстраційний номер на порталі Європейської Комісії 101127407, акронім: EU-ES-GG).

Метою конференції є обмін думками науковців щодо актуальних питань, що стосуються сучасних загроз миру в Європі. До участі запрошують наукових та науково-педагогічних працівників вітчизняних та іноземних закладів вищої освіти, працівників державних установ і організацій, представників інститутів громадянського суспільства, практикуючих юристів, експертів-аналітиків, здобувачів вищої освіти.

Під час роботи конференції заплановано:

• обговорення актуальних проблем, що стосуються сучасних загроз миру в Європі;
  • обмін думками та пошук нових пріоритетних напрямків наукових досліджень;
  • встановлення та розвиток нових контактів у сфері наукового співробітництва між закладами вищої освіти, науковими установами, підприємствами України та зарубіжжя;
  • залучення молодих науковців до розробки актуальних напрямків наукових досліджень у галузі права.

Крайній термін подання матеріалів – 20 жовтня 2024 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні.