Міжнародна науково-практична конференція «Освітній процес у вищій та шкільній освіті у воєнний час: інтеграція України до Європейського простору вищої освіти (EHEA) через призму європейських моделей освіти TeLSAC та PERFORMER»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Освітній процес у вищій та шкільній освіті у воєнний час: інтеграція України до Європейського простору вищої освіти (EHEA) через призму європейських моделей освіти TeLSAC та PERFORMER», що відбудеться 4–5 травня 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

До участі у міжнародній науково-практичній конференції запрошують науковців, аспірантів, здобувачів, викладачів та студентів закладів вищої освіти і науково-дослідних установ.

Конференцію буде організовано у змішаному режимі (залежно від військової ситуації). Посилання на відеоконференцію (онлайн-трансляцію) буде надіслано на електронні пошти учасників.

Для участі у науково-практичній конференції потрібно до 2 травня 2022 року заповнити реєстраційну форму учасника.

Учасники із пленарними доповідями мають до 30 квітня надіслати матеріали доповіді на електронну адресу edu.conference4.5.2022@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.