Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-вимірювальні технології» (ІВТ-2022)

Заставка до конференції

З метою сприяння формуванню молодої наукової еліти України, розвитку міжнародної наукової співпраці, визначення основних завдань і тенденцій в сучасних інформаційно-вимірювальних технологіях кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки запрошує взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційно-вимірювальні технології», яка відбудеться 9–10 листопада 2022 року у форматі онлайн.

До участі в конференції запрошують представників підприємств (організацій), студентів, аспірантів, докторантів, викладачів і співробітників закладів вищої освіти, вчених та всіх охочих.

Тематичні напрями роботи конференції

1. Теоретичні основи інформаційно-вимірювальних технологій
  2. Кіберфізичні системи
  3. Інформаційно-вимірювальні технології у робототехніці
  4. Засоби вимірювань, контролю, діагностики та тестування
  5. Метрологія, якість, стандартизація та сертифікація
  6. Метрологічна діяльність

Крайній термін подання заявок і тез доповідей – 25 жовтня 2022 року.

Докладніше – на сайті конференції