Заставка до конференції

24–26 жовтня 2023 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «Сучасні досягнення в харчовій, органічній та полімерній хімії», присвячена світлій пам’яті діяча науки і техніки України, почесного професора Національного університету «Львівська політехніка», д.х.н. Станіслава Андрійовича Воронова. Захід передусім ставить за мету об’єднати численних науковців, колег та учнів професора Воронова для обміну досвідом, встановлення тісних зв’язків, розвитку співпраці у науковій та освітній діяльності.

Учасники конференції матимуть можливість презентувати свою роботу онлайн (за допомогою платформи Microsoft Teams) або офлайн на кафедрі органічної хімії Львівської політехніки.

Секції роботи конференції

1. Органічна хімія
  2. Хімія високомолекулярних сполук
  3. Харчова хімія та виробництво харчових продуктів
  4. Хімія та технологія харчових добавок і косметичних засобів

У рамках конференції на кафедрі органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій також буде проведено:

• школу молодих вчених за напрямами:
    • Харчова хімія;
    • Полімерна хімія та наноструктури;
  • хакатон для школярів.

Крайній термін подання тез доповідей та реєстраційної форми на участь у конференції – 15 жовтня 2023 року.

Докладніше – на сайті конференції