Міжнародна літня школа «Роль дипломатичних служб в розвитку міжнародних економічних відносин»

Заставка Літньої школи

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на Міжнародну літню школу «Роль дипломатичних служб в розвитку міжнародних економічних відносин», яка відбуватиметься 8–12 травня 2023 року.

Міжнародна літня школа буде цікавою для усіх, хто:

• хоче знати закономірності розвитку світової економіки, співпраці економік різних країн;
  • хоче навчитись комунікувати із дипломатами та бізнес-партнерами з різних країн світу;
  • обрати професію майбутнього.

Учасники школи оволодіють знаннями та отримають навички щодо:

• особливостей формування міжнародних економічних відносин;
  • ролі дипломатичних служб у співпраці між країнами та у сприянні розвитку міжнародної співпраці бізнесу;
  • основних ознак успішної ділової поведінки;
  • особливостей інтернет-торгівлі та її ролі на міжнародному ринку товарів та послуг;
  • специфіки використання програмних засобів передавання та обробки інформації у навчанні студентів освітньої програми «Міжнародні економічні відносини»;
  • напрямів використання одержаних знань у практичній зовнішньополітичній діяльності України, враховуючи тенденції і перспективи розвитку міжнародних відносин.

Участь у літній школі – безкоштовна.

Реєстрація – через QR-код:

Формат Літньої школи – онлайн на платформі Zoom з 16:00 до 18:30. Покликання буде надіслано 7 травня на Viber за телефоном, зазначеним у реєстраційній формі.

Докладніше – в інформаційному повідомленні Літньої школи.