Міжнародна літня школа «Школа юного дипломата-економіста» онлайн у Львівській політехніці

Заставка до заходу

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує учнів 9–11 класів доєднатися до ІІ Міжнародної літньої «Школу юного дипломата-економіста». Школа відбуватиметься з 4 до 8 липня 2022 року онлайн за використанням платформи Zoom.

У програмі літньої школи – ознайомчі заняття за трьома основними блоками:

1. Міжнародна економіка та міжнародні економічні відносини
  2. Дотримання норм протоколу і етикету – основа культури міжнародного та ділового спілкування
  3. Виконання курсового проекту «Організування ділової співпраці з іноземними компаніями»

Заняття вестимуть провідні доценти кафедри, поєднуючи лекції з дискусіями і тренінгом.

Після навчання в Міжнародній літній «Школі юного дипломата-економіста» слухачі отримають сертифікат про навчання тривалістю 30 годин (1 кредит).

Навчання безкоштовне.

Реєстрація

За додатковою інформацією звертатись на e-mail nataliia.i.duliaba@lpnu.ua або за телефоном +380977972824 (Наталія Дуляба).