Міжнародна літня англомовна школа Finance for the Future («Фінанси майбутнього»)

Фрагмент афіші заходу

Кафедра фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки вперше організовує Міжнародну літню англомовну школу Finance for the Future («Фінанси майбутнього») та запрошує всіх охочих – учнів 9–11 класів, студентів, дорослих незалежно від спеціальності – доєднатися до події. Школа відбуватиметься 4–8 липня 2022 року онлайн із використанням платформи Zoom.

Під час літньої школи заплановано окремі лекції відповідно до таких напрямів:

• розумне інвестування та заощадження;
  • фінансові інновації;
  • сучасні фінансові ринки;
  • цифровий банкінг;
  • попередження відмивання грошей та шахрайства.

Лекції проведуть висококваліфіковані викладачі, комбінуючи теоретичні положення і практичні завдання.

Участь у літній школі – безкоштовна й передбачає отримання сертифікату на 1 ECTS (30 годин).

Реєстраційна форма

Крайній термін реєстрації – 27 червня 2022 року. Всі зареєстровані учасники отримають запрошення.

За додатковою інформацією звертатись на e-mail fin.sum.school@gmail.com або за телефоном +380979387605 (Мarta Lyvdar).