Заставка до конференції

Міжнародна наукова конференція «Сучасні досягнення в органічному синтезі, хімії полімерів та харчових добавок», яка відбудеться 7–8 грудня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка», присвячена 80-річчю від народження заслуженого діяча науки і техніки України, почесного професора Львівської політехніки Станіслава Андрійовича Воронова.

Професор Воронов був непересічною людиною, видатним науковцем і педагогом, автором численних наукових статей, монографій та публікацій у галузях органічної хімії, хімії високомолекулярних сполук, хімії та технології харчових добавок і токсикології харчових продуктів. Конференція передусім ставить за мету об’єднати численних наукових колег та учнів професора Воронова для обміну їхнім досвідом у галузях:

• органічної хімії;
  • хімія високомолекулярних сполук;
  • виробництва харчових продуктів та харчової хімії;
  • хімії та технології харчових добавок і косметичних засобів;

і передбачає встановлення між ними зв’язків та розвиток співпраці.

Конференція проходитиме в онлайн-форматі, участь безкоштовна.

Крайній термін подання тез доповідей і заявок – 25 листопада 2021 року.

Докладніше – на сайті конференції