Міжнародна інтернет-конференція «Розвиток співробітництва між Європейським Союзом та Україною»

прапори Євросоюзу та України

З метою активізування європейської інтеграції України, виявлення проблем і перспектив розвитку співробітництва між Європейським Союзом та Україною із врахуванням європейського досвіду, а також поширення знань про Європейський Союз серед академічної, наукової, студентської та професійної спільнот, налагодження контактів та розвитку співпраці науковців Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» із вченими навчальних і наукових установ України та інших країн, провідними фахівцями-практиками кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки організовує Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Розвиток співробітництва між Європейським Союзом та Україною» (EU-Ukraine Cooperation), яка відбудеться 26 листопада 2020 року.

Роботу інтернет-конференції заплановано в таких секціях:

1. Механізми транскордонного співробітництва та регіональної інтеграції в Європі
  2. Розвиток відносин між Україною та ЄС
  3. Економічне співробітництво між Україною та ЄС
  4. Циркулярна економіка: впровадження досвіду ЄС в Україні
  5. Глобальні перспективи підвищення конкурентоспроможності ЄС

Участь в інтернет-конференції – безкоштовна, форма участі – дистанційна. Робочі мови конференції: українська, англійська.

Крайній термін подання матеріалів – 19 листопада 2020 року. Матеріали потрібно надсилати на електронну скриньку jmmcircle2020@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції