Заставка до конференції

28–29 листопада 2023 року в Інституті архітектури та дизайну Львівської політехніки (аудиторія 214 головного корпусу Університету) відбудеться Міжнародна конференція «Розвиток архітектури в Європі під час війни в Україні і після перемоги над рф», у якій візьмуть участь представники архітектурних шкіл з України (Львова, Києва, Харкова, Полтави, Чернівців), Італії (Палермо, Барі), Австрії (Відня), Польщі (Кєльц, Зеленої Гури).

У межах конференції у Львівській політехніці та у Львівській обласній організації Національної спілки архітекторів України відбудуться дві виставки під назвою «Кафедра ДАС для Львівської політехніки, м. Львова, України, Європи».

Участь у заході братимуть, зокрема:

• професор Богдан Черкес,
  • професор Віктор Проскуряков,
  • професор Микола Бевз,
  • професор Вадим Вадимов,
  • професор Вадим Куцевич,
  • професор Антоніно Маргагліота / Antonino Margagliota,
  • доцентка Галина Осиченко,
  • професорка Олена Ремізова,
  • професор Віктор Тімохін,
  • доцент Маркус Томаселлі / Markus Tomaselli,
  • професорка Надія Щебек,
  • професорка Йоанна Гіл-Масталєрчик / Joanna Gil-Mastalerczyk.

Відкриття виставки кращих студентських проєктів «Кафедра ДАС для Львівської політехніки, м. Львова, України, Європи» у рамках святкування 20-ї річниці від дня заснування кафедри дизайну архітектурного середовища відбудеться в аудиторії 329 головного корпусу Університет. Початок о 13:00.