Міжнародна конференція «Реалізація освітніх ініціатив в умовах воєнного часу: вітчизняний та зарубіжний досвід»

Заставка заходу

Організаційний комітет запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Реалізація освітніх ініціатив в умовах воєнного часу: вітчизняний та зарубіжний досвід», що відбудеться 18–19 жовтня 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Наукове зібрання буде організовано у змішаному режимі (залежно від військової ситуації). Робочі мови: українська, англійська, польська.

До участі у конференції запрошують науковців, аспірантів, здобувачів, викладачів та студентів закладів вищої освіти і науково-дослідних установ.

Матеріали, подані на пленарне засідання, будуть розміщені на офіційному сайті Національного університету «Львівська політехніка».

Для участі у конференції потрібно до 15 жовтня 2022 року (учасники з пленарними доповідями – до 11 жовтня):

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.