Міжнародна конференція «Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору (мобільність)»

Заставка конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору: міжнародна академічна та професійна / професійно-педагогічна мобільність», що відбудеться 26–27 листопада 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» (м. Львові, Україна).

До участі у науковому зібранні запрошують науковців, аспірантів, здобувачів, викладачів та студентів закладів вищої освіти і науково-дослідних установ.

На конференції заплановано доповіді з актуальних питань у таких секціях:

• Секція 1. Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору: закордонний та вітчизняний досвід
  • Секція 2. Професійна мобільність: теорія і практика
  • Секція 3. Професійна / професійно-педагогічна мобільність педагога в системі освіти
  • Секція 4. Міжнародна академічна мобільність учасників освітнього процесу: педагогічні, психологічні, економічні та юридичні аспекти

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська. Участь у заході безкоштовна.

Для участі у науково-практичній конференції потрібно заповнити реєстраційну форму учасника до 21 листопада 2021 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.