Міжнародна науково-технічна конференція молодих професіоналів GeoTerrace 2020

фото з архіву: Міжнародна конференція молодих професіоналів GeoTerrace

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції молодих професіоналів GeoTerrace 2020, яка проходитиме 7–9 грудня 2020 року в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка».

Метою конференції є обмін науковими ідеями та досвідом у галузях геодезії, геології, геодинаміки, моніторингу, фотограмметрії, картографії, ГІС, землеустрою, кадастру територій та оцінки нерухомості.

Для участі в конференції запрошують молодих науковців, інженерів, спеціалістів, експертів, бізнесменів та фахівців геодезичної галузі, яким на момент проведення конференції не виповнилось 35 років (хоча б один із авторів матеріалів повинен задовольняти цей віковий критерій).

Тематика конференції

1. Інженерне спостереження та моніторинг деформації
  2. GNSS Супутникова геодезія
  3. Процеси поверхні Землі та геодинаміка
  4. 3D-моделювання та візуалізація з геології та гірничовидобутку
  5. Сучасна геодезія в нафтопродукті та мінеральному дослідженні
  6. Віддалене зондування та ГІС для екологічного моніторингу
  7. Карта обкладинки UAV БПЛА
  8. Секторальні кадастри з екологічного менеджменту

Крайній термін подання матеріалів – 1 листопада 2020 року.

Сайт конференції GeoTerrace 2020