Міжнародна конференція «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві»

Заставка до конференції

30 жовтня 2024 року в режимі онлайн відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві», організована кафедрою журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти.

Мета наукове зібрання – обмін досягненнями, результатами досліджень та напрацюваннями між науковцями, практиками, аспірантами, студентами, експертами, спеціалістами у сфері журналістики, засобів масової інформації, теорії і практики масової комунікації та суміжних галузей знань.

Захід відбуватиметься на платформі Zoom. Мови – українська, англійська.

Для участі у конференції потрібно до 10 жовтня 2024 року (включно) надіслати тези на електронну адресу kazimovauliana@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.