Міжнародна конференція «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві»

Заставка конференції

Кафедра журналістики та засобів масової інформації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародній науково-практичні конференції «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві», яка відбудеться 23 травня 2023 року в онлайн-форматі.

Напрями роботи

• Секція 1. Правові норми та етичні стандарти у роботі журналіста.
  • Секція 2. Теоретичні проблеми в українському та міжнародному журналістикознавстві та їх прикладне вирішення.
  • Секція 3. Військова журналістика як вимога часу.
  • Секція 4. Діджитал-технології у сфері функціонування медіа та використання цифрових платформ у роботі журналіста.
  • Секція 5. Роль традиційних медіа у становленні демократичних цінностей у суспільстві: концептуальні проблеми, візії та перспективи розвитку.
  • Секція 6. Нові медіа в інформаційному просторі: стан, проблематика та нові можливості для журналістики.
  • Секція 7. Актуальність медіаграмотності у суспільстві та інфогігієна у час війни.
  • Секція 8. Культура мовлення інфопростору: проблеми та шляхи їх подолання.

Конференція відбудеться на платформі Zoom.

Початок о 10:00.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.