Міжнародна науково-практична конференція «Чорнобильська катастрофа: міждисциплінарні дослідження»

Чорнобильська катастрофа

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Навчально-наукового інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» разом зі співорганізаторами та партнерами запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Чорнобильська катастрофа: міждисциплінарні дослідження», присвяченій 35-роковинам Чорнобильської катастрофи, яка відбудеться 26–27 квітня 2021 року залежно від епідеміологічної ситуації очно чи дистанційно.

Тематика конференції

1. Екологічна безпека та природоохоронна діяльність
  2. Екологія та збалансоване природокористування
  3. Туризм та сфера обслуговування
  4. Цивільна безпека
  5. Техногенна безпека
  6. «Програма просвітницьких заходів щодо культури поводження з відходами і роздільного збору ТПВ в закладах освіти Львівської ТГ «Чисте місто»

Мови конференції: українська, англійська, польська, російська.

Крайній термін подання заявок на участь у конференції – 19 квітня 2021 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.